Personal


cathrine-lofmark-hundenshus.se-goteborg

Cathrine Löfmark

Hundpsykolog / Lärare
E-post: cathrine.lofmark@hundenshus.com
Tel: 0736-261910

Läs mer >


cilla-danielsson-vd-med-hallon-hundenshusSE

Cilla Danielsson

VD / Visionär
E-post: cilla@hundenshus.com
Tel: 08-291774

Läs mer > 


pia-myrseth-hundenshus.se-goteborg

Pia Myrseth

Chef / Hundpsykolog / Lärare
E-post: pia@hundenshus.com
Tel: 0735-31 03 04

Läs mer >


Anna Lund

Hundinstruktör
E-post: anna@hundenshus.com
Tel:

Läs mer >


cecilia-olsson-gbg_hundenshusSE kopia

Cecilia Olsson

Hundinstruktör/ Hundpsykolog
E-post: cecilia.olsson@hundenshus.com
Tel:

Läs mer >


Emma Maria Krantz

Hundinstruktör/Hundpsykolog
E-post: emma@hundenshus.com
Tel: 0761-61 00 60

Läs mer >


Sophie-nilsson-hundenshusSE-goteborg

Sophie Nilsson

Hundinstruktör/Hundpsykolog
E-post: sophie@hundenshus.com

Läs mer >


IMG_20160324_200648

Cecilia Pedersén

Hundinstruktör/Hundpsykolog
E-post: cecilia.pedersen@hundenhus.com

Läs mer >


Charlotte Stading

Hundinstruktör/Specialiserad hundpsykolog
E-post: charlotte@stading.se

Läs mer >


Sturla Thordarson

Hundinstruktör
E-post: sturla4@gmail.com

Läs mer >

hundenshus_logo-rred-200px
 
 

HÄR FINNS HUNDENS HUS

• Stockholm >>
• Göteborg >>
• Sundsvall >>
 
 
FÖLJ OSS I SOCIALA MEDIER

 

OM HUNDENS HUS AB

Vi är ett kunskapscentrum för människor med hundar.
Hundens Hus finns på flera ställen i Sverige. Vi utbildar också på webben och i Cillas mobila app.

Vi ger dig en gedigen, kvalitetssäkrad utbildning.

VÄLKOMMEN!
 
 

KONTAKTUPPGIFTER

HUNDENS HUS GÖTEBORG

J A Wettergrens gata 6,
421 30 Västra Frölunda

E-post: goteborg@hundenshus.com
Tel: 0761-61 00 60

Org. Nr: 556835-6595
PlusGiro: 581357-1
Information om kakor / cookies

©Hundenshus AB 2016